Friendship číslo 6

číslo 6Milí čitatelia!
Školský rok sa práve láme v polovici. Mnohí si vydýchnu s nádejou, že druhý polrok bude úspešnejší. Iní sa zas tešia z dosiahnutých pokrokov. Pevne dúfame, že v jazykovej oblasti patríte do tej druhej skupiny a že Friendship vám výdatne pomáha napredovať!
Aj vo februárovom vydaní nájdete spracovanú problematiku a témy, ktoré majú ambíciu posunúť vás vpred. Z obsahu vyberáme:

  • Diskusia: Extrémy a extrémizmus, Slovenské verzus zahraničné produkty
  • Sviatky: Svätý Valentín
  • Zamestnania a povolania: čašníčka/čašník
  • Literatúra: Jerome Klapka Jerome
  • Jazykové okienka: vyjadrenie času, zameniteľné prídavné mená

Samozrejmosťou sú doplňujúce úlohy, cvičenia a otázky. Opäť môžete získať knihu v angličtine, ak sa zapojíte do našej súťaže. Zároveň upozorňujeme na ďalšie aktivity a cvičenia k vybraným článkom, ktoré je možné nájsť na našej webovej stránke.
Došli vám, učiteľom, nápady? Okrem celej strany v časopise, venovanej metodike vám Friendship ponúka možnosť osobného stretnutia na seminári alebo na otvorenej hodine priamo vo vašej škole s vašimi študentmi, kde sa zoznámite s ďalšími užitočnými tipmi a stratégiami, ako efektívne používať text na bežnej hodine. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.
Dočítania!

Táto webová lokalita využíva súbory cookie, ktoré nám umožňujú sledovať spôsob jej používania. Žiadne osobné údaje neuchovávame. Ak budete v používaní tejto lokality pokračovať, budeme to považovať za súhlas s uvedenými informáciami.
Viac info Ok Decline