Friendship číslo 8

Friendship!Milí čitatelia!
Jar je v plnom prúde. Máme za sebou aj Veľkú noc. Časopis Friendship vám opäť prináša za hrsť čerstvej (a nielen jarnej) inšpirácie. Aj v apríli budete mať možnosť  prečítať si kvalitné články, ktoré informujú, vzdelajú, poučia, pobavia, aj motivujú k novým pokrokom v oblasti jazykových kompetencií.
Z obsahu aktuálneho čísla vyberáme:

  • Zachráňme našu planétu (environmentálna téma)
  • Významné osobnosti: William Shakespeare a Martin Luther King
  • Národné symboly
  • Hudba: Dua Lipa
  • Jazykové okienko:  športová terminológia

V časopise ako vždy nájdete aj testovacie cvičenia, pričom viac aktivít k jednotlivým článkom samozrejme na vás čaká na našej webovej stránke. Opäť uverejňujeme študentský príspevok a vyzývame všetkých jazykovo zdatných študentov, aby aj touto formou dali o sebe vedieť. Učitelia určite ocenia rozpracovanú metodiku k práci s časopisom.
Radi sa s vami stretneme aj osobne – stačí, ak prejavíte záujem o metodický seminár na vašej škole alebo o otvorenú hodinu, kde uvidíte priamo v praxi, ako sa dá efektívne pracovať s časopisom na bežných hodinách angličtiny. Tešíme sa na vás!

Prajeme vám príjemné čítanie!

 

Táto webová lokalita využíva súbory cookie, ktoré nám umožňujú sledovať spôsob jej používania. Žiadne osobné údaje neuchovávame. Ak budete v používaní tejto lokality pokračovať, budeme to považovať za súhlas s uvedenými informáciami.
Viac info Ok