Aktuality

12.8.2014

Vážení pedagógovia, milí čitatelia a priaznivci  anglického a nemeckého jazyka. Pripravili sme pre Vás aj v tomto školskom roku ďalší ročník Vašich obľúbených časopisov.  V úzkej spolupráci s Vami, našimi čitateľmi a na základe Vašich podnetov sme pre ďalší ročník pripravili niekoľko noviniek -  počnúc novým grafickým spracovaním časopisov, cez novinky v ich obsahu, až po rozšírenie cvičení a aktivít na našej webovej a facebookovej stránke.

 

Friendship sa mení pre vás :)

Friendship sa mení pre vás :)

Online objednávka

Hello Kids! - ukážka časopisVychádza už 4.ročník, časopis vydávame ako dvojmesačník. Je určený pre našich najmenších čitateľov, ktorí sa už od začiatku školskej dochádzky začínajú učiť anglický jazyk. Pri príprave časopisu vychádzame zo smerníc MŠ SR a hlavne zo skúseností pedagógov, venujúcich sa vekovej skupine detí 6-8 rokov.

Časopis je preto tvorený hravou formou – nájdete v ňom omaľovávanky, riekanky, básničky, interaktívne cvičenia i samolepky. Vekovej kategórii je prispôsobená aj farebnosť a grafické spracovanie časopisu. Na našom webe ponúkame ako doplnok k časopisu pesničky  v anglickom jazyku.
V každom čísle vyhlasujeme súťaže o hodnotné vecné ceny, najkrajšie príspevky našich malých čitateľov uverejňujeme v časopise a odmeňujeme.

 

Ukážka časopisu Hello Kids! 2014/2015

Novinka

Hello Kids!
English for absolute beginners.
Hello Kids!

Online objednávka

Pre objednanie predplatného časopisov použite nasledujúci formulár – riadnym vyplnením potrebných údajov si zabezpečíte bezproblémové objednanie časopisov na celý ročník. Ak uvediete svoju emailovú adresu, bude vám automaticky zaslané potvrdenie o zaregistrovaní vašej objednávky.Online objednávka

Kontakt SR

FLP
P.O. Box 32
810 00 Bratislava 1

Tel.: (02) 55 56 34 40
Fax: (02) 55 56 34 41
E-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Kontakt ČR

FLP - ČR s.r.o.
P.O. Box 620
661 20 Brno

Tel.: 549 210 462
Fax: 549 210 462
Email : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.