Maturita Exam Papers

Chceš si uľahčiť prípravu na internú časť maturitnej skúšky z angličtiny?

Daj šancu našej publikácii Maturita Exam Papers, ktorá ti ponúka:

  • 25 kapitol spracovaných do konverzačných tém
  • najfrekventovanejšie otázky s námetmi na použitie slovných spojení pre plynulú konverzáciu
  • obrázky ako podnet na voľný opis
  • tipy, ako sa pripraviť na opis obrázkov
  • 31 maturitných kariet
Objednávka časopisov a brožúry pre maturantov z AJ

Pre objednanie predplatného časopisov použite nasledujúci formulár – riadnym vyplnením potrebných údajov si zabezpečíte bezproblémové objednanie časopisov na celý ročník. Ak uvediete svoju emailovú adresu, bude vám automaticky zaslané potvrdenie o zaregistrovaní vašej objednávky. Pri objednaní predplatného môžete využiť aj možnosť zaslať email na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. - zašleme vám tak isto potvrdzujúci email o zaregistrovaní vašej objednávky. V prípade, ak od nás nedostanete žiadnu odpoveď, znamená to, že vaša objednávka nebola úspešne zrealizovaná, kontaktujte nás znova mailom, prípadne telefonicky.

Pri hromadnom odbere z jedného titulu časopisu pre školu/triedu poskytujeme zvýhodnené podmienky odberu – prílohy zdarma, pre objednávky od 10 ks z jedného titulu poskytujeme celoročné predplatné pre vyučujúceho zdarma, od 30 ks z jedného titulu zľavu 13 % (objednávky odoslané do 30.9.), po tomto termíne zľavu 10% .

Svoje špecifické požiadavky môžete uviesť v „odkazoch pre vydavateľstvo“, budeme sa snažiť vyjsť vám v ústrety. Po zaregistrovaní vašej objednávky vám bude zaslaná elektronická zálohová faktúra s údajmi o platbe alebo poštová poukážka, splatná na pošte . Ak chcete platiť prevodom z účtu na účet, zvoľte možnosť „platba prevodom“.

K cene za časopis účtujeme jednorazový poplatok na celý ročník – balné. Predstavuje 5,60 €/ 168,- Kč ( 1-5 ks) alebo 3,50 €/ 105,- Kč (6 a viac ks) na celý ročník, týka sa jednej objednávky. V prípade, ak potrebujete počas ročníka doobjednať ďalšie kusy časopisov, balné vám už nebude účtované.

Táto webová lokalita využíva súbory cookie, ktoré nám umožňujú sledovať spôsob jej používania. Žiadne osobné údaje neuchovávame. Ak budete v používaní tejto lokality pokračovať, budeme to považovať za súhlas s uvedenými informáciami.