Milí čitatelia,

navštívili ste v novom školskom roku našu stránku, aby ste objednali časopisy Friendship, Hello!, Hurra! alebo Hello Kids!. Teší nás vaša priazeň, ktorú nám po neľahkom období prejavujete, no o to viac nás mrzí, že vašej požiadavke nemôžeme vyhovieť.

Roky 2020-21 priniesli veľa zmien, ktoré sa bohužiaľ existenčne dotkli aj nás. Predpokladáme, že ani nasledujúci školský rok 2021-22. sa nebude s určitosťou podobať tým, na ktoré sme boli zvyknutí z obdobia pred epidémiou COVID 19. Rozhodli sme sa preto, že ani v nasledujúcom školskom roku vydávanie našich cudzojazyčných časopisov neobnovíme.

Pripravili sme však pre Vás publikácie, o ktorých sme presvedčení, že sú výberom toho najlepšieho, čo časopisy dokázali v posledných rokoch ponúknuť ako maturantom, tak aj ostatným žiakom a študentom, ktorí sa chcú zlepšovať vo svojich jazykových zručnostiach a zdokonaliť sa v praktickom jazyku.

Veríme, že naše nové cvičebnice využijete pri výučbe cudzích jazykov na školách, v jazykových školách, ale aj na samoštúdium a domácu prípravu. Viac informácií sa dozviete pri jednotlivých tituloch našich nových cvičebníc Hello English! B2, Hello English! A2-B1, Hurra Deutsch! A2-B1 a pracovnom zošite Hello Kids!. V prípade záujmu o skúšobné maturitné alebo výstupné testy, navštívte našu stránku elearning.flp.sk

Naše vydavateľstvo  bude aj naďalej pokračovať vo vydavateľskej činnosti , a preto tí z vás, ktorí máte záujem dozvedieť sa aké novinky pripravujeme, prosím zaregistrujte sa tu:

 

Úprimne ďakujeme za vašu podporu počas uplynulých desaťročí našej práce a tiež pochopenie pre naše rozhodnutie. Veríme však, že naše vydavateľstvo vám aj v budúcnosti ponúkne užitočné materiály, ktoré využijete pri výučbe cudzích jazykov.

S úctou,

Matilda Blahová
vydavateľka