Cvičebnica Hello English! B2

Cvičebnica HELLO ENGLISH! B2Cvičebnica Hello English! B2 je primárne určená študentom, ktorí sa pripravujú na maturitnú skúšku z anglického jazyka na úrovni B2, avšak vďaka svojmu flexibilne spracovanému obsahu je mimoriadne vhodná pre všetkých, ktorí si chcú svoje jazykové zručnosti na danej úrovni precvičiť a rozšíriť.

Cvičebnica Hello English! B2 viac info >>

Pracovný zošit Hello Kids!

Hello Kids! pracovný zošitPracovný zošit Hello Kids! je určený bystrým predškolákom a najmladším žiakom (5-8 rokov). Skúsení autori rešpektujú a využívajú špecifiká tohto veku: hravosť, zanietenosť a zvedavosť.

Pracovný zošit Hello Kids! viac info >>

Cvičebnica Hello English! A2-B1

Hello English! A2-B1Cieľom tejto cvičebnice je zaujímavou a zábavnou formou precvičovať a upevňovať so žiakmi jednotlivé zručnosti v anglickom jazyku.

Cvičebnica Hello English! A2-B1 viac info >>

Cvičebnica Hurra Deutsch! A2-B1

Cvičebnica HURRA DEUTSCH!Cvičebnica Hurra Deutsch! A2-B1 je koncipovaná ako súbor tém a textov, ktoré poslúžia pri príprave budúcich maturantov gymnázií a stredných škôl. Zároveň ju môžu využiť aj žiaci a študenti, ktorí sa pripravujú na získanie certifikátov z nemeckého jazyka, či na účasť na Olympiáde nemeckého jazyka.

Cvičebnica Hurra Deutsch! A2-B1 viac info >>

Maturita Exam Papers

Maturita Exam PapersChceš si uľahčiť prípravu na internú časť maturitnej skúšky z angličtiny? Daj šancu našej publikácii Maturita Exam Papers

Maturita Exam Papers viac info >>