Aktuality

27.6.2016

Milí čitatelia,
ďakujeme Vám za priazeň v tomto školskom roku. Prajemem Vám pekné prázdniny, plné zážitkov, slnečných dní a oddychu. Tešíme sa na stretnutie opäť v školskom roku 2016/17, kedy náš časopis Friendship oslávi 50. výročie vydania.

Friendship oslávi 50. výročie vydania

Friendship sa mení pre vás :)

Friendship sa mení pre vás :)

Online objednávka

Friendship 1-2 2015/2016V novom školskom roku začne vychádzať už 49.ročník tohto populárneho časopisu pre stredne pokročilých a pokročilých angličtinárov. V časopise opäť nájdete svoje obľúbené rubriky Peter´s  Column, Life around the world, British Council Page, What do you think?, English idioms, Music, Film a mnohé ďalšie.

Venovať sa naďalej budeme aj maturitným témam. Postupne budeme uverejňovať sériu článkov, ktoré slúžia budúcim maturantom ako neoceniteľná pomôcka pri ich príprave. Aj v tomto roku na našej webovej stránke uverejníme ukážkové testy typu maturitných skúšok a metodiku pre učiteľov.
Pre hromadných predplatiteľov  máme ako bonus zdarma pripravenú gramatiku z  vydavateľstva Oxford University Press, booklet Maturita Exam papers, CD a testy. Rovnako ako v minulosti pre Vás máme pripravenú aj atraktívnu súťaž o zájazd do Veľkej Británie pre jedného z našich čitateľov a množstvo ďalších súťaži o vecné ceny.

Friendship sa mení pre vás :)

Ukážka časopisu Friendship

Pre najmenších

Hello Kids!
English for absolute beginners.
Hello Kids!

Online objednávka

Pre objednanie predplatného časopisov použite nasledujúci formulár – riadnym vyplnením potrebných údajov si zabezpečíte bezproblémové objednanie časopisov na celý ročník. Ak uvediete svoju emailovú adresu, bude vám automaticky zaslané potvrdenie o zaregistrovaní vašej objednávky.Online objednávka

Kontakt SR

FLP
P.O. Box 32
810 00 Bratislava 1

Tel.: (02) 55 56 34 40
Fax: (02) 55 56 34 41
E-mail : objednavka@flp.sk

Facebook: vydavateľstvo FLP
Facebook: časopis Friendship

Kontakt ČR

FLP - ČR s.r.o.
P.O. Box 620
661 20 Brno

Tel.: 549 210 462
Fax: 549 210 462
Email : objednavka@flp.sk

Facebook: vydavateľstvo FLP
Facebook: časopis Friendship